Zákaznická podpora:+420 252 252 768

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 148 hodnocení
5
147x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JH Avatar autora Jana Hetzerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.8.2026
Krásný a voňavý výsledek po praní
ML Avatar autora Mašátová Lubica Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.8.2026
Velice příjemné vůně
IG Avatar autora Irena Greško Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.8.2026
supeeeer
Avatar autora Jaroslav Čech Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.8.2026
výrazná přijemná vůně papírků i vypraného prádla vyzkoušeno 3x prdlo různě znečištěné vypráno super
DP Avatar autora Dana Pospíšilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.8.2026
Papírky krásně voní ,prádlo je hebké, ale zkušebny sáček s avivaznim parfémem zatím neobstal možná jiná vůně vyzkouším. Jinak velmi rychle kvalitní dodání
MK Avatar autora MARIE KUČEJOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2026
jsem r.1943,byla jsem překv.když balíček došel,kuryr byl velmi inteligentní
AK Avatar autora Alena Krajičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2026
Zatím jsem použila pouze 2x a papírky mi připadají super. Vůně není přehnaná. Po delším vyzkoušení určitě doporučím.
HC Avatar autora Helena Charvátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2026
Zatím jsem použila jen 1 prací papírek, voní příjemně
ZV Avatar autora Zdeňka Vaclavikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2026
krásná, příjemná vuně
IS Avatar autora Irena Simonova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2026
Skvěle vůně
AS Avatar autora Allexandra Svobodova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2026
Fantastická vůne prádla.
BS Avatar autora Blanka Simota Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2026
teprve to vyzkouším. Ale už teď to voní v místnosti.
IP Avatar autora Ivana Pražáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2026
Parfémy do pračky nádherně voní a prádlo dlouho vydrží voňavé.Vyzkoušela jsem i jiné značky,ale PERFINO je za mně nejlepší.Papírky na praní také.
VS Avatar autora Vlasta Sagaeova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.7.2026
Vůně dlouho vydrží. Dcera si I odváží do zahraničí 👌
JM Avatar autora Jana Mazancova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2026
Rychle dodání.Skvele vune.
VB Avatar autora Věra Boudová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2026
super vůně
LH Avatar autora Lenka Horáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2026
Hezky voní
VS Avatar autora Věra Sedláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.6.2026
Rychlé dodání a krásné vůně
AS Avatar autora Allexandra Svobodova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.6.2026
Super vůne
JB Avatar autora Jiřina Bubeníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.6.2026
Ihned po obdržení zásilky jsem to vyzkoušela a jsem spokojená. Doporučuji všem.

Ovládací prvky výpisu

148 položek celkem